hazır mezar fiyatları

Fiyatlarımıza KDV ve Kargo Ücreti Dahil Değildir. 

40 YIL
GARANTİ

Sağlam

Dayanıklı

Uygun Fiyat

Kolay Kurulum

Kırılmaz

Çatlamaz

Tamir Gerekmez

Seçme Mezar (11).jpg

Ağırlık : 45 kg

Boy: 200 cm

En: 85 cm

Yükseklik: 64 cm

Baş Taşı Yüksekliği: 104 cm

Fiyat: 1550 TL

Kargo bedeli Türkiye'nin her yerine 250 TL'dir. 

IMG-20200323-WA0098.jpg

Ağırlık : 60 kg

Boy: 225 cm

En: 122 cm

Yükseklik: 61 cm

Baş Taşı Yüksekliği: 85 cm

Fiyat: 2250 TL

Kargo bedeli Türkiye'nin her yerine 300 TL'dir. 

WhatsApp Image 2019-10-01 at 12.27.04.jp

Ağırlık : 30 kg

Boy: 140 cm

En: 65 cm

Yükseklik: 45 cm

Baş Taşı Yüksekliği: 90 cm

Fiyat: 1100 TL 

Kargo bedeli Türkiye'nin her yanına 200 TL'dir. 

     Kompozit malzeme ile üretilen hazır mezarların fiyatları, mermer, granit ya da taş kullanılarak yapılan mezarlara göre daha uygundur, ayrıca kargo maliyeti oldukça düşüktür. 
 Ürünlerimizin yapımında  kullandığımız kompozit malzeme, sahip olduğu kimyasal ve fiziksel özelliklerin katkısıyla alternatiflerine göre hazır mezarlarımızın daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Güneş ışınlarından, olumsuz hava şartlarından ve kimyasal etkilerin büyük  çoğunluğundan  zarar görmez. 
     Kompozit hazır mezar modellerimiz, yapısı itibarıyla çürümeye, esnemeye ve her türlü hava koşullarına dayanıklıdır. Alışılagelmiş olarak mermer ve mozaikten imal edilen mezarlarda zaman içerisinde görülen çatlama ve ek yerlerinin deforme olması durumu, esnek ve mukavemetli olmasından dolayı polyester mezarlarda söz konusu değildir.
     Ürünlerimizin çarpma, basınç, eğilme ve çekme mukavemeti, bir çok metal ve mermere  göre daha yüksektir. Yüksek sıcaklık veya soğuğa karşı dayanıklıdır. Kompozit malzemenin genleşme katsayısı çok düşüktür, tüm çevresel baskılara dayanabilecek kadar sert ve dayanıklıdır.
    Kompozit hazır mezarlar hafif ve tek parça olması sayesinde kolay kurulum avantajı sağlar. Fiber mezarlarımızın ağırlığı modeline göre sadece 45-50 kg'dir. Kargo veya ambarlar vasıtasıyla güvenle adresinize teslim edilen ürünümüzü bir kaç dakika içerisinde hazır hale getirebilirsiniz.  

Kredi Kartları ile 12 Aya Kadar Taksit 

Kargo ile Adresinize Teslim

Türkiye Genelinde Bayilikler Verilecektir

Tüm Bayilerimize İnternet Sitesi Kurulumu ve

Facebook, Google, Instagram Reklam Desteği

Müşteri Yorumları

Ahmet H. (Ankara) :  5 yıl önce yaptırdığım mozaik mezar tamamen yıkıldı ve yenisini yaptırmak zorunda kaldım. Ürettiğiniz bu ürün ile mezarları sürekli yenilemekten kurtulduk. Teşekkür ederim.

Ayten D. (Adana) : Çok güzel görünümlü estetik bir model. Yapanların eline sağlık.

Harun Y. (Kayseri) : Babam için yaptırdığım mermer  mezar çatladı ve sürekli bakım yaptırmak zorunda kaldım. İnternet araştırması sonucu bulduğum ürününüzden  sonra bakım masrafından kurtuldum.

Hülya K (Manisa) : Beni mozaik mezarların kalitesizliğinden ve mermer-granit mezarlarının pahalılığından kurtardığınız için teşekkür ederim.

Mustafa A. (Tekirdağ): Mezarlar, hatıraların ve hafızanın nesillerden nesillere aktarılmasını sağlayan en önemli unsurlardır. Bu nedenle mezarların soy ağacı gibi nesilden nesile aktarılması gerekir. Böyle bir ürün yaparak buna aracılık etmeniz insanlara güzel bir hizmettir.

Yımaz Ü. (Trabzon) Sağlam dayanıklı ürünler sevdiklerimizin kabirlerinin kaybolmasını engellediği gibi fiyatı da gayet makul.

Aydın Ç (İstanbul) : Babamın mermer mezarı 2 yıl önce yaptırmama rağmen çökme yaptı. Onarım için yaptığım girişimler yüksek fiyatlardan dolayı sonuçsuz kaldı. Mermer mezarı tamamen yıktırıp sizin ürünlerinizi tercih ettim.

Metin Ş. (İstanbul) : Beklentilerimin ötesinde güzel bir mezar oldu. Mermercilere göre hem fiyat çok uygun hem kullanılan malzeme çok sağlam. Sizi herkese tavsiye edeceğim. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

Serkan U. (Mersin) : ……..mezarlığında babamın mezarı bulunmaktadır. Mermer mezar, zaman içinde tamamen deforme olmuş. Yerine yaptırdığımız sizin mezarınız gerçekten güzel.

Cırgalan Mah. 381. Sok.  No:101 
Kocasinan Kayseri Türkiye
Cep: 0505.262 10 46
Cep: 0536.541 60 50
Müşteri Hizmetleri: 0850.888 10 38
whatsapp-logo2.png
  • Cascade Süs Havuzları
  • Cascade Süs Havuzları
  • Gravet Hazır Mezar
  • Gravet Hazır Mezar
  • Cascade Fiberglas Saksı